Recenze MTD

Ověřený zákazník OK ZAHRADY s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2013

Zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

Vzhledem k ceně a konstrukci, splňuje všechna moje očekávání. MTD RE125 M patří mezi levnější traktory a tomu odpovídá použitá konstrukce (převodovka, motor, ovládání apod.) Zatím splnil vše co jsem požadoval, asi 1000m2 členité ovocné zahrady - sekání trávy a sběr listí bez jediného problému.

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. září 2013

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Zboží jsem již vyzkoušel, jsem zatím zcela spokojen. Pokud nebudou problémy, doporučím dále.
  • Zatím jsem neshledal nedostatky.

Produkt jsem sledoval v internetovích nabídkách již delší dobu. Cenově se prodává u různých dodavatelů za stejné peníze. Zde jsem obdržel nadstandartně další doplňky, což mě zaujalo.

Přidáno: 16. září 2013

• silný motor
  • pěkný design
  • nákup na splátky bez navýšení
  • slabý článek mezi motorem a sekacími noži,/ pouze jeden drahý řemen, který se v hustétrávě ihned spálí / 2000,- Kč za řemen bez práce v opravně je opravdu moc.
  • Navíc opravna účtuje přirážku na díly, za nákup stroje u jiného prodejce / OBI/
  • Velmi časté ucpávání výfuku do koše,
  • Občas starter neroztočí motor,
  • zasekává se pedál brzdy a měnič je blokován,
  • Rychlá koroze sekacího bubnu.

K nákupu jsem přistoupil z důvodu využití možnosti splátek bez navýšení v OBI. Prodejci přes sdělení o perfektnosti výrobku jej vůbec neznali / nevěděli, že se dá manualně odpojit převodovka v případě nutnosti tlačení / neznali systém pohonu sekacích nožům ani k čemu je přiložené plastové hrdlo / v návodu k vypouštění oleje z motoru/
Kvalita nic moc, řízení - ohnutý drát na konci spojovacích tyčí, závlačka bez podložky/ konkurence má kulové čepy i na cenově polovičních výrobcích/Mountfield/.
Při vjetí do husté trávy silný motor spálý řemen který je brzděn noži/ následné vybrace celého stroje. Velmi drahé běžné díly / olej filtr, řemy apod/ např filtr oleje 4x dražší než do os. auta.
Nádrž na benzin připevněna plastovou rychlo páskou,
sekací buben rezaví před očima / po dvou měsících a ostřiku zbytků trávy je již koroze hluboká, barva nedrží, Kryty řemenů připevněné šrouby se závity do 1,5 mm plechu. Po opakované de a montáži se závit vyběhá. Velmi špatná servisní síť konkrétně v Plzni
Jsem zklamán, očekával jsem více.Dobrá koupě to určitě nebyla, bojím se budoucnosti.
Jsem automechanik a jako chalupář jsem již pár sekaček zažil, toto je bohužel za tu cenu velmi špatný nákup.

Ověřený zákazník ELECTRO GARDEN.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2013

Zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• výkonný, spolehlivý

dobrá volba

Přidáno: 22. července 2013

Zakoupeno v mamtechnika

• mé nároky plně uspokojuje
  • jednoduchost obsluhy

doporučuji nenáročným uživatelům

Ověřený zákazník ELECTRO Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2013

Zakoupeno v ELECTRO

• Kovové šasi, tichý chod, kuličková ložiska
  • MTD RM 380 lze koupit v tomto obchodě bohužel bez koše
  • koš je nutné objednat a koupit v jiném obchodě

Vhodný produkt na sečení menších travnatých ploch v rovině

MTD HT 61 E

MTD HT 61 E

Ověřený zákazník Nářadí-Vítek Ověřený zákazník

Přidáno: 16. května 2013

Zakoupeno v Nářadí-Vítek

Zatím jsem stříhal jen chvíli, po vypnutí to uvnitř jiskří a trochu je cítit motor, tak uvidíme jak dlouho vydrží....

Ověřený zákazník Penzo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2013

Zakoupeno v Penzo.cz

• Poctivá práce Made in Germany,dostatečně silný motor, 2 nože
  • nutnost vypínat nože při couvání,neseče při pojezdu vzad.

Dobrá volba pro ne příliš členitý terén.

Přidáno: 10. dubna 2013

Zakoupeno v mamtechnika

• Značkový a celkem kvalitně provedení kultivátor

Zakoupeno na základě doporučení prodejce vize recenze od dalších zákazníků.

Přidáno: 22. ledna 2013

• výkon
  • jednoduchost
  • snadný start

Chtěl jsem koupit nějakou frézu na sníh ale 15 tis se mi zdálo moc.Dnes jsem se náhodou dostal do OBI a reklama hlásá 50% na frézy.Neodolal jsem a šel se kouknout, fréza za 16990,- byla opravdu za polovinu, po přečtení zde psaných recenzí jsem neodolal a koupil za 8 845,- !!.
Hned doma vyzkoušeno, za tuto myslím si že dobrou cenu je to super stroj.
Dostatečný výkon i na starší mokrý sníh, plně splňuje moji představu o úklidu sněhu.
Mohu jen doporučit.

Přidáno: 13. prosince 2012

• Působí solidně, a za nepříliš velký příplatek nabízí oproti nižším verzím MTD víc rychlostí (na větší plochy je jedna rychlost opravdu málo), světlo, větší kola a silnější motor, který při uklízení fakt nepůsobí dojmem, že by na něco nestačil.
  • V základu není kabel pro elektrostart ani lyžiny pro bunkr (to je samozřejmě otázka ceny). Svorka elektrokabelů dělá dojem, že by do ní mohla natéci voda, ale třeba jsem moc úzkostlivý.

Dobrý poměr ceny, kvality a vybavení. Rozhodně však doporučuji s frézou koupit i větší a gumové lyžiny, ty v základním vybavení jsou malé a kovové, a na ne zcela zpevněné povrchy ne úplně vhodné (rychle se odřou i na zámkovce nebo asfaltu).

Ověřený zákazník Svářečky-obchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2012

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• je to dobrý stroj

myslím, že je to dobrý stroj, už jsem s ním dělal a koupil bych ho zase

Přidáno: 4. října 2012

(naposledy upraveno 4. října 2012)

Zakoupeno v mamtechnika

• Zahradní traktor je velmi silný, koupil jsem ho z důvodu členitosti terénu a i svahu, který chci sekat.
  • Je škoda, že nemá zadní kola s traktorovým vzorkem, kola se na vlhkém terénu smekají a nelze tedy vždy využít jeho sílu.

Traktor mám zatím jen krátkou dobu, nelze tedy provést detailní hodnocení. Zatím jsem velmi spokojen, co jsem potřeboval posekal bez závad.

Ověřený zákazník iZelezarstvi Ověřený zákazník

Přidáno: 15. července 2012

Zakoupeno v iZelezarstvi

• Koupil jsem sněhovou frézu a ještě jsem jí nevyzkoušel a doufám, že dlouho zkoušet nebudu.

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2012

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• je vyobrazen koš,který není součástí produktu

používání tohoto produktu je snadné

Ověřený zákazník KOBRAS RUNLAB Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2011

(naposledy upraveno 12. prosince 2011)

Zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• Lehký stroj.
  • Výkoný.
  • Nic.

Ještě není sníh, ale už se těším, že nechám lopatu odpočívat.

Doporučuji ostatním pro ušetření práce.
Uklízet opakovaně tuny sněhu, jako minulou zimu se mi už opravdu ale opravdu nechce.

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2011

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Výkon, kvalita, cena

Výkon, kvalita, cena. Zatím jsem v provozu nevyzkoušel. Čekám na sníh :-)

Přidáno: 14. listopadu 2011

• Za vynikající cenu dostanete frézu od značkového výrobce MTD. Fréza disponuje kvalitním a značkovým motorem se zimní úpravou. Tvar šneku velmi dobře odděluje i zmrzlý sníh. Komínek je plastový nedrží se v něm sníh jako na kovu.
  • Není skladem v ČR. Tato fréza i v minulé zimní sezóně nebyla také v dostatném množství na Českém trhu.

Pokud by byla skadem v ČR jedná se o vynikající frézu s dobrým výkonem a technickým provedením. Čínská konkurence je o cca 2-3 tisíce levnější ale kvalitativně ji nedosahuje.

Ověřený zákazník OK ZAHRADY s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2011

Zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

• Německá kvalita

Splnil všechna očekávání

Přidáno: 3. listopadu 2011

• Pěkná reklama ale............
  • Zboží nedodáno -bez varování.

Nedoporučuji pouze lákavá reklama a sliby.

Zobrazuji 221 - 240 ze 252 recenzí 1...9 10 11 [ 12 ] 13